FETÖ ÖRGÜTÜ DOSYASI : ByLock’un sahibi göz göre göre Türkiye’ye gelip gitti mi ??

ByLock’un sahibi göz göre göre Türkiye’ye gelip gitti mi

MİT’in yaptığı ByLock açıklamasının ardından Hürriyet muhabiri Saymaz, ByLock’un patent sahibi olan David Keynes Türkiye’de olduğu halde nasıl yakalanmaz?" diye sordu.

ByLock tartışması devam ediyor. Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) geçen hafta yaptığı açıklamada “İstihbari çalışmalar neticesinde elde edilen ByLock’a ilişkin tespitler, Mayıs 2016 tarihinden itibaren, çalışmaya konu ham verilerle birlikte adli makamlar, güvenlik birimleri ve diğer ilgili makamlarla eşzamanlı olarak paylaşılmıştır” ifadeleri kullanılmıştı.

Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz ise Twitter hesabından yaptığı açıklamada ise ByLock’un patent sahibi David Keynes’le ilgili bir olaya dikkat çekti.

“NASIL YAKALANMAZ”

Saymaz şunları yazdı:

“MİT geçen hafta yaptığı açıklamada, ByLock ile ilgili tüm bilgileri Mayıs 2016’da ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaştığını belirtti. Biliyoruz ki, ByLock’un patent sahibi olan David Keynes, 12 Haziran 2016’da Türkiye’ye geldi. 7 Ağustos 2016’ta Atatürk Havalimanı’ndan çıktı. Halen şu soru yanıtlanmamıştır: ByLock’un sahibi David Keynes, 12 Haziran-7 Ağustos 2016 arasında Türkiye’de olduğu halde nasıl yakalanmaz?”

Odatv.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s