SİYASİ DOSYA /// OĞUZ TOLGA : SAHTE DİPLOMASI İÇİN YSK VE İSTANB UL CUMHURİYET SAVCILIĞINA BAŞVURU DOSYASI

TAM KANUNSUZLUK dolayısıyla,”RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın seçilme kriterlerini hile ile sağladığını görerek kendisinin Cumhurbaşkanlığı Görevini düşürmenizi talep ediyorum.

Sayın Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı


Ankara 11.05.2017

YarSav Kurucu başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu’nun vaki başvurusunuz “Somut Deliller yok ve Soyut İddialar” gerekçesiyle reddettiğinizi kendisinden öğrenmiş bulunuyorum.

Kendisinin vaki başvurusunun üzerine ek olarak aşağıdaki somut delilleri bilgilerinize sunuyorum ve TAM KANUNSUZLUK dolayısıyla,”RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın seçilme kriterlerini hile ile sağladığını görerek kendisinin Cumhurbaşkanlığı Görevini düşürmenizi talep ediyorum.

Vaki başvuru özeti;

Yazar ve Gazeteci Ergün Poyraz’ın bir önceki kitabı “AKSARAYDA İNECEK VAR”içinde Recep Tayyip Erdoğan’a “eğitim durumuyla alay edildiğinden ”hakaret edildiğinden açılan dava, Ergün Poyrazın” Erdoğan sahte diplomayla Cumhurbaşkanıdır dolayısıyla Cumhurbaşkanı değildir, dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Makamına da Cumhurbaşkanına da hakaret de söz konusu değildir,4 yıllık diplomasını mahkeme dosyasına koysun talebi karşılıksız kalmış, Erdoğan’ın avukatları davayı geri çekmiştir. Buradan da Erdoğan’ın 4 yıllık diplomasının sahte olduğu karine ile anlaşılmaktadır.Kendisinin açık beyanı bu linkdedir.

LİNK : http://www.turksolu.com.tr/ergun-poyraz-diplomasi-sahte-cumhurbaskani-da-baskan-da-olamaz/

Aynı yazarın aylar önce yayınlanan “DİPLOMASIZ” kitabında , açıkça tüm deliller ortaya konulmakta hatta Erdoğan’ın İmama Hatip Lisesi KÜTÜK defterinde “HİÇBİR ÜNİVERSİTEYE veya FARK DERSLERİ için EYÜP LİSESİNE gitmediği, sadece 1973 yılı Ekim ayında bütünlemeye kaldığı Kur’an-ı Kerim ve Arapça derslerinden “Öğretmenler Kurulu kararıyla”geçip mezun olduğu, Erdoğan’ın Eyüp Lisesi Fark derslerini vermiş olduğunun da yalan olduğu çok açık net ve SAHTEKAR ERDOĞAN denerek yazılmaktadır.

Şu tarihe kadar Erdoğan veya Kanuni vekilleri tarafından bu kitaptaki iddialarla ilgili ne dava açılabilmiş, ne bir şikayet yapılmış ne de herhangi bir girişimde bulunulmuştur.

Bu eylemsizlikleri, Erdoğan’ın sahte 4 yıllık diploma düzenleterek Cumhurbaşkanlığı makamını gasp ettiği ve Türkiye Cumhuriyeti halkını 1994 yılından beri RESMİ EVRAKTA SAHTECİLİKLE NİTELİKLİ VE ZİNCİRLEME DOLANDIRDIĞINA KARİNEDİR.
Söz konusu dolandırıcılık eylemi daha 1994 yılında Milliyet Gazetesince saptanmış ve Erdoğan tarafından geçiştirilmiştir. Ne YSK ne de başka bir Devlet kurum veya kuruluşu da müdahale edememiştir.

Ankara’da açılmış bir "Cumhurbaşkanına hakaret" davasında ,davalı;

R.Tayyip Erdoğan’ın 4 yıllık diplomasının sahte olduğunu ve mahkeme dosyasına konmasını istemiş,Erdoğan avukatı ise mahkeme dosyasına ne sahte 4 yıllık diplomayı ne de başka bir diplomayı koyamamış sadece saçma sapan bir Seçilmek için “4 yarım yıllık Üniversite eğitimi yeterlidir diye YÖK yasasındaki tanıma atıf yapan savunma koymuş ve konunun R.Tayyip Erdoğan’ın sahtekarlığı değil seçilme kriterlerine uyduğunun olması algısını yaratmaya çabalamıştır.

Kendisinin bu savunması da ne 4 yıllık ne de 2 yıllık bir Üniversite diplomasının olmadığını göstermektedir. Avukatının savunmasını aşağıdaki linkde bulabilirsiniz

LİNK : http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/541515/Erdogan_in_avukatindan_kafa_karistiran__diploma__savunmasi.html

Sayın hakimler,

Recep Tayyip Erdoğan belli ki bir DİPLOMA SAHTEKARIDIR ve Türkiye Cumhuriyeti halkını 1994den beri Nitelikli ve zincirleme bir şekilde dolandırmakta, halkın hulus ve saffetinden yararlanarak Cumhurbaşkanlığı Makamını gasp etmektedir.
TAM KANUNSUZLUK halinin gerçekleştiği açık olduğundan kendisinin CUMHURBAŞKANI SEÇİLDİĞİ SEÇİMİN İPTALİ VE CUMHURBAŞKANLIĞININ DÜŞÜRÜLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Yüksek Seçim Kurulu Olarak söz konusu eylemde büyük sorumluluğunuz bulunmaktadır.

YarSav Kurucu Başkanı Eminağaoğlu’nun başvurusuna verdiğiniz”Noter Tastikli Diploma verildi”açıklaması da havada kalmakta, YSK’nın gerekli incelemeyi yapmadan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılmasına müsaade ettiği,işini gerektiği kadar sorumluluk ve titizlikle yapmadığı anlaşılmaktadır.

Sayın Eminağaoğlu’nun talep ettiği araştırma Lise Mezuniyeti dahil hemen yapılmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin Cumhurbaşkanlığı makamının bir sahtekar tarafından gasp edilmesinden rahatsız olduğunu düşünüyorum,yoksa yanılıyor muyum?

Sonuç olarak Recep Tayyip Erdoğan seçim tarihi itibariyle Seçilme yeterliliğine sahip olmadığından Cumhurbaşkanlığının hemen düşürülmesini talep ediyorum

Oğuz Tolga

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s