MK ULTRA PROJESİ /// ERKAN MACİT : FETÖ ZİHİN KONTROLÜ MÜ YAPIYORDU ?

FETÖ ZİHİN KONTROLÜ MÜ YAPIYORDU ?

Geçtiğimiz günlerde çok değerli bir büyüğüm ile bir araya geldim. Kendisinin istihbarı konularda ve özellikle Metafizik istihbarat alanın da sayısız eserleri var. Malum 15 Temmuz günü Türkiye işgal ve darbe planına maruz kalırken, insanlarımız bazı hayret verici olaylara da tanık oldu. Kendi halkına kurşun sıkan, Kendi meclisini bombalayan, külliyeye bomba atan , sözde Yurtta Sulh konseyi denilen teröristlerin kalkışmalarını gördü. Yüzlerce kişi kayıp verdik. Demokrasi adına şehitler verdik. Çok şükür ki bu millet ile gurur duyuyorum. Vatan Bu Millete Emanet. Dostlarım Türkiye bir olaya şahit oldu. Nasıl oluyor da içimizde barınan bu insanlar yıllarca bizden gözüktüler, nasıl oluyor da bu insanlar hizmetten, insani yardımlardan “kimse yokmu?”lara kadar sevgi kelebeği olup masumane olup, içlerindeki şeytanı gizlediler. Şimdi çok değerli büyüğümden aldığım istihbarı bilgimi sizinle paylaşmak istiyorum.

“Telepati veya Beyin Dalgaları ile Uzaktan Etki yapmak “ evet yanlış okumadınız aynen de öyle , “Ve mil külli şeyin halakna zevceyni lealleküm tezekkürün” S.Zariyat 49 (Biz her şeyi çift yarattık. Belki düşünür istifade edersiniz diye.) Cenabı Hakk her şeyi çift yarattığı gibi tesirlerini de çift yönlü iki yönlü yaratmıştır.

Nasıl ki her insanın bir dış yönü, bir de iç alemi yani iç yönü vardır. Her şey de olduğu gibi, İnsan vücudundaki salgı bezleri de bir içe bir dışa salgıda bulunur. Aynı şekilde beyinde yaptığı dış ve sinirsel vazifelerden başka bir de göremediğimiz ve henüz layığı ile kavrayamadığımız bir takım gizli kuvvetleri ile en uzak yerlere kadar tesir yapar. Ve tabiat kanunlarını istediği şekilde hüküm ve tesiri altına alır.

Bugün beynin bilinmeyen kuvvetleri görünen dış vazife ve kuvveti yanında denizde bir damla bile değildir.

Bu konuda CIA ve Abd, İngiltere ve Rusya çok ciddi çalışmalara el atmıştır. Metafizik ilimler ile uğraşan yüz binlerce insanı bu sahada alan çalışmalarına sürmüşlerdir. Ve bu konularda da cinci, medyum, hoca, papaz ve rahiplerden destek almışlardır. CIA’nin Metafizik İstihbarat alanında da Türkiye’deki cinci medyum yâda hoca diye tanıtılan kişilerden de görüş alışverişi yaptığı ya da yararlandığı bilinmektedir.

Şimdi şöyle izah etmek gerekirse; yüzde yüz etki alanı olarak insanlara tesiri olan FETÖ Lideri Fethullah Gülen’i kullanan CIA bu sayede FETÖ terör örgütünün metafizik alanında da ilerlemesini sağlamıştır. Bu alanda NATO Gladiosu içerisinde bile Metafizik alanın da yeterli seviyeye gelmi ş ve uzmanlaşmış kadrolar vardır. Küçük bir anekdot geçeceğim sonra konuya hemen döneceğim. İzmir’de Buca’da Hamza Baba Türbesi vardır. Araştıranlar Hamza Baba Türbesini bilirler zamane Eyliyaullahı Hamza Baba’yı bilmeyeniniz varsa bir araştırın bakın nelere şahit olacaksınız. Hamza Baba derin bilgiye sahip olan bir zattı. Bu Büyük Mübarek Evliyaullah’ın birçok kerameti vardı.Kendisi Osmanlı zamanında çok önemli kerametler göstermiştir. En önemlisi ise zaman ile alakalı gösterdiği kerametlerdir. Kısaca bahsetmem gerekirse Hamza Baba zaman Kapısının bekçisidir. Ve bu zaman kapısının bekçisinin Türbesinin yakınlarında NATO üssü olması çok düşündürücü bir hadisedir. Üstelik bu NATO üssü üstün teknolojik donanıma sahipse? Kafalarda soru işareti uyandırdım değil mi? Biraz düşünelim ve araştıralım diyerek asıl konuma dönüyorum.

CIA ‘nin “Zihin Kontrol Teknikleri” ile “Metafizik” konularında çok kapsamlı çalışmalar yaptığını biliyoruz. Bu konu ile alakalı geçmiş yazılarımda Pentagon ve Nasa’nın çalışmalarını size aktarmıştım. Şimdi CIA daha kapsamlı çalışmasını insanlar üzerinde ki "İNSANLARI KOBAY OLARAK KULLANMA PROJESİ" CIA’nin yöntemidir. Bu çalışmalarda binlerce deney yapmıştır. Kullandıkları birçok unsur olmuştur. Kurumlar, Örgütler, gizli yapılar, bilim adamları, akademisyenler, kanaat önderleri vs. saymakla bitmez. Şimdi şurada biraz mantık çalıştıralım. 1980’den beri Cemaat diye içimize sızan TRUVA atı FETÖ (Fethullah Terör Örgütü) çalışmalarında arkasına aldığı kitleyi nasıl etkiledi? Yıllarca bu kitleyi nasıl sömürdü? İnsanların kendini Mehdi ilan eden hatta Peygamberimiz SAV ile görüştüğünü iddia eden bu zata inanmaları nasıl bir konumda oldu? İşte bunlar akla gelen ilk sorular. Dostlarım!CIA’nin en etkili olduğu alanlar insan beynini etki altına alma deneyleridir. Ve bunuda çok iyi uyguladılar. Abd 1950’den bu yana üzerinde çalıştığı, insanları istendiği gibi yönlendirmeye yarayan beyin kontrol silahını, 1970’li yıllarda Türkiye üzerinde kullanmıştır. Türkiye’nin belli zaman aralıkları içerisinde siyasi ve ekonomi yapısına darbe vuranlar, dahası ileri gidip güvenlik ve ordu zafiyetine yön vermek için bu kontrol tekniklerini kullandılar.

5.000 insanımızı kaybettiğimiz, insanın ideolojisi uğruna annesini, kardeşini veya en yakınını öldürmekten çekinmediği sağ-sol, Alevi-Sünni çatışmasını unutmayalım (1980) arkasında, beyin kontrol silahı olduğunu düşünürsek insanların bir hiç uğruna birbirlerine nasıl düştüğünü gözlerimizle şahit olduk. Aynı şekilde bir cemaat düşünün belli bir aşamadan sonra ideallerini gerçekleştirmek için suikastlar, cinayetler işliyor, kurumlar içine sızmalar yapıyor ve devleti ele geçirmekten geri kalmayacak kadar büyük kalkışmalara girişiyor. Fetö Terör Örgütünün emrinde olan ordu içerisindeki üst düzey elemanlarının hepsi birer metafizik uzmanıdır. CIA emrinde olan NATO subayları da keza öyle; Tibet dağlarında Buda Rahiplerinden Telepati dersleri almış, metafizik ve beyin kontrol tekniklerini çok iyi öğrenmişlerdir. "Bu konularda CIA, NSA, Alman İstihbaratı BND , MOSSAD, KGB çok detaylı çalışmalar yapmışlardır. Hangi noktada oldukları belirsizdir. Fakat Zihin Kontrolü psikolojik savaş için de kullanılmak için bu metotları iyi biliyorlar. Bizim de bu konuda elbette çalışmalarımız var. Metafizik ve İstihbarat alanında üstün donanımlara sahip insanlarımız var diyerek konuyu şuraya getirmek istiyorum.

Bu kadar insan bir terör örgütünün emrine girmiş ve her türlü kanunsuz ve yasadışı uygulamalarına rağmen bu terör örgütünün yörüngesinden çıkmamaya direnmiş hatta bu örgütün insanlık yararına çalıştığından emin olduğunu beyan etmişlerdir. Bu çok vahim bir durumdur. 15 Temmuz’da Millet devletine bayrağına özgürlüğüne sahip çıkmasaydı bugün işgal kuvvetleri başta Abd ve Britanya olmak üzere vatanımız yabancı güçlerin elinde sömürge olacaktı. Oyun büyük! Tehlike Kapımızda! FETÖ yapılanması, bu hain şebeke Zihin kontrol tekniklerini kullanarak insanları etki altına almıştır. Bize düşen çok uyanık olmak çoluğumuza çocuğumuza sahip çıkmak. Neslimizi bu hain yapının kurumlarından uzak tutmak.
Gerisi Devletin ve İstihbarat Kurumlarımızın işidir.

Büyük Türkiye Stratejisini durdurmak isteyenler asla başarılı olamayacaklardır. Onların planları varsa Elbette bizimde yapacaklarımız vardır.

Erkan Macit

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s