HAARP DOSYASI : Bitki Biyolojisinin, Ağaçların Dejenarasyonu ve Arı Katliamı Nedeni Chemtrails Operasyonlarıdır

Her yıl olduğu gibi yıllarca aynı teknikle tarımcıları bitiren jeo mühendislik çalışmaları iklim örtüsünü talan etmekle birlikte, meyve veren ağaçların döllenme zamanında yoğun chemtrails atımlarına maruz bırakarak verimsiz hale getirildiği aşikar olduğumuz konulardan en önemli olanıdır. “KÜRESEL ISITMA” kapsamında kılıfa giydirilen küresel ısınma yalanı üzerinden eğitimi gerçekleştirilen nesillerin, iklim hakkında kaliteli bilgiye sahip olmaması neticesinde gerçekleştirilen iklim manipulasyonu operasyonlarının en net belirtilerini tarım üzerinde yaşıyor hale geldik. Tüm iklimlerin üzerinde yoğun etkisi olduğu H.A.A.R.P ve Chemtrails ikilisinin felaketlere neden olduğunu yıllarca yorulmadan ve yılmadan anlatmaya çalıştık ancak henüz kimse aklında kanaat getirebilmiş değil.

chemtrails-olumdur.jpg

İlkbahar yaklaşırken, iklimleri yönlendiren-modifiye eden jeo mühendislik operasyonları neticesinde; Doğal bitki örtüsünün ve ağaçların canlanmasına yakın yoğun chemtrails atımlarıyla dejenarasyona uğratılıyor. Chemtrails içeriğinde ki radyoaktif maddeler bitki örtüsünü ve ağaçları katlediyor. Bu her yıl kasıtlı olarak yapılan ve her yıl kademeli olarak daha çok dejenere eden operasyonlarla hem toprak verimsizleşiyor, hem de bitki örtüsü biyolojisi değiştiriliyor. Ağaçların çiçeklenme zamanlarında chemtrails yardımıyla frekanslarla yönlendirilen hava durumlarıyla -yağmur, rüzgar, fırtına- oluşturularak dökülmesi sağlanır. Arıların biyolojisine yönelik chemtrails atımlarında özel içeriklerle kimyasal atımı sağlanarak toplu arı ölümleri gerçekleştirilir. Monsanto destekli arı ölümlerine çözüm olarakta yakın tarihlerde tarım alanlarında robot arı üretimini göreceksiniz.
chemtrails-ari-oldurur.jpg
Diğer taraftan tarımcılara çözüm olarak sunduğu zirai ilaçların tümü jeo mühendislik operasyonlarıyla ilintilidir. Chemtrails atımlarıyla tüm bu felaketler ve yozlaşmalara karşı sistemin çözüm olarak sunduğu tüm teknolojik etkenlerle ilintilidir.

Bitki Biyolojisinin, Ağaçların Dejenarasyonu ve Arı Katliamı Nedeni Chemtrails Operasyonlarıdır yazısı ilk önce Geo Komplo üzerinde ortaya çıktı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s